KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 12224030
nr 1222 4030
Tavlor
3 st, Jaktmotiv, tryck, 48x61
Kondition: ramar med slitage & skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:00:49
7/12 11:37:41
100 kr
10/12 19:55:49